Четвъртата Шиноби Война Започна!
За Форума! Kyuubi
Четвъртата Шиноби Война Започна!
За Форума! Kyuubi
Четвъртата Шиноби Война Започна!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Четвъртата Шиноби Война Започна!

Кой ще спечели? Учиха Мадара или обединената сила на петте кагета? Всичко зависи от вас!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 За Форума!

Go down 
АвторСъобщение
Какузу
Акатски
Акатски
Какузу


Брой мнения : 38
Точки : 52
Възраст : 29
Местожителство : DGR

За Форума! Empty
ПисанеЗаглавие: За Форума!   За Форума! Icon_minitimeПет Окт 09, 2009 3:29 pm

Да започнем с факта , че това е РПГ форума и нещата може да потръгнат по съвсем различен начин от анимето или мангата , примерно: Сакура може да стане хокаге , Наруто да влезе в Акатски , а Саске и Итачи да са братя които се обичат и уважават , с две думи Сторилайна ( оригиналния не е важен ) тук ние си изграждаме наш сторилайн! Smile
Геройте ви започват с техниките си от ТОЗИ САЙТ , но стига да имат нужната чакра може да научат и други техники , който иска да научи техника да пише на мен и аз ще му кажа колко реда трябва за нея , но по важно от редовете са качеството по което ги пишете , ако пишете смислени неща , бройката на редовете няма да е важна. Wink
А за хората които знам , че ще кажат: " LoL какъв насерняк е админа , да играе с Рикудо " ... Имам отговор - играя с Рикудо и имам само 1 техника и тя е написана в темата ми , дори и Ринн'егана ще го развивам заедно с вас на тренировъчните полета малко по малко и също ще тренирам техники. Smile
Ако иамте предложения или въпроси пишете в темата или ми драскайте на ЛС , единственото нещо което остана да ви кажа е: HAVE FUN! And I hope you Like it. Rolling Eyes
Аа да! И почти забравих ... герой който принципно не е от Акатски , може да влезе само ако оригинален член на организацията загине.
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/White_WolfBoy
 
За Форума!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Четвъртата Шиноби Война Започна! :: Основа :: Правила-
Идете на: